Kral Şakir 10 Kitap Ne Zaman Çıkacak?(Çözünme)

Muhteşem Çevreciler / Kral Şakir İlk Okuma Kitabı 10

Yayın Tarihi: 09.01.2020
Dil: TÜRKÇE
Sayfa Sayısı: 32
Cilt Tipi: Karton Kapak
Kağıt Cinsi: 1. Hm. Kağıt

Kral Şakir’in 10 kitabı var mı?

Kral Şakir kitap türü eğlenme ve öğrenme odaklı hikayeleri ifade eder. Kral Şakir’in 10. kitabı gibi tüm seçenekler birbirinden eğlenceli ve kaliteli hikayelerden oluşur.

Kral Şakir son kitabı hangisi?

Yazar Kral Şakir serisinin şimdili son kitabı olan Kral Şakir Mor Bir Fil Gördüm Sanki, çocukların severek okuyacakları kitaplardan biridir.

Kral Şakir 10 kitap hangisi?

Kral Şakir 10 – On Numara Macera – Varol Yaşaroğlu.

Kral Şakir kaç kitabı var?

En son çıkan Kral Şakir 9 Muhtişim Dedektiler ile toplam dokuz kitaptan oluşan bir seri olan Kral Şakir kitapları en çok okunan çocuk kitapları arasında yerini korumaktadır.

Kral Şakir serisi kaç kitap?

Eksik Parça Yayınları tarafından 2018 yılında basılan Kral Şakir 5 Kitap Takım Seti’nin yazarı ve çizeri Varol Yaşaroğlu.

Kral Şakir kitabı kaç yaşa uygun?

Kral Şakir ‘in şu anda 6 kitabı var. Kasımda yedinci kitap piyasada olacak. Bunlar 6-11 yaş için hazırlanan kitaplar. Şimdi altı yaşın altındakiler de anne ve babalarına “ Kral Şakir ” kitabı aldırıp okutturuyor.

Kral Şakir 4 kitap kaç sayfa?

Çocukların büyük ilgisini çeken kitap 208 sayfa. Kral Şakir, Varol Yaşaroğlu’nun yarattığı bir karakter.

You might be interested:  Kitap Bastırmak Ne Kadar Tutar?(Çözünme)

Kral Şakir 2 kitap hangisi?

Kral Şakir serisinin 2. kitabı olan “Macera Devam Ediyor”, okula yeni başlayan çocukların okuma becerilerini geliştirebilecekleri eğlenceli bir alternatif olarak öne çıkıyor.

Kral Şakir 1 kitap hangisi?

Çocukları okurken eğlendiren karakterlerden oluşan Kral Şakir serisi, birbirinden farklı ve komik maceralara ev sahipliği yapıyor. “Tek Kişilik Dev Orkestra” serinin ilk kitabını oluşturuyor.

Kral Şakir tek kişilik dev orkestra kaç sayfa?

Eksik Parça Yayınları tarafından kitaplaştırılan, 2017 yılında yayınlandığı günden bu yana raflardan eksik olmayan ” Kral Şakir – Tek Kişilik Dev Orkestra!” 208 sayfa ve bol resimli bir içeriğe sahip bulunuyor.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *