Lacivert 2. Kitap Ne Zaman?(Çözünme)

Lacivert 2 kitap hangisi?

Safir – Lacivert – 2.

Lacivert serisi kaç kitap?

MAZER.

Lacivert kitabının kapağındaki kim?

Başrollerini Demet Özdemir ile paylaştığı Star tv’nin sevilen dizisi Erkenci Kuş ile ve rol arkadaşı Özdemir’le arasında aşk olduğuna dair çıkan haberlerle gündemde sıkça yer alan oyuncu Can Yaman, Lacivert kitap serisinin kapağında yer aldı. Epksiyon ve romantizm temalı Lacivert serisinin 3 kitabında da yer alıyor.

Lacivert ne anlatıyor?

Lacivert Kitap Açıklaması Dışarıdan bakıldığında soğuk ama etkileyici bir katildi. Kendini hayal dahi edemeyeceği bir teknolojinin ve bol aksiyonlu bir kovalamacanın içinde bulan genç kız, lacivert bakışlarla kuşatıldığı bu yeni dünyada, bilinmezliklerle örülü, merak ve tutku dolu bir maceraya sürüklenir…

Safir taşı faydaları nedir?

Kalp sağlığını korur ve bağışıklık sistemini güçlendirir. Yanlarında sürekli safir taş bulunduran kişiler çok daha enerjik hisseder. Böbrek taşları ve kistleri başta olmak üzere tüm böbrek hastalıklarına karşı koruyucudur. Sakinleştiricidir.

Ada serisi kaç kitap?

Ada Serisi Seti – 3 Kitap Takım Kitap Açıklaması

Lacivert Kitap yazarı kim?

Aynı zamanda gezdiği gördüğü yerleri ve yaşadıklarını, hayallerini yazıyor. Yazar, yayımlanan ilk kitabı “Lacivert” ile evden kaçan genç bir kızı konu alıyor. T. Y. Mazer ‘in tüm kitaplarını inceleyin.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *