Mersin Kitap Fuarı 2019 Ne Zaman?(EN iyi 5 ipucu)

Anadolu’nun en görkemli kitap fuarı Mersin ve bölgesinin en önemli kültür etkinliği Mersin CNR Kitap Fuarı, bu yıl 5’inci kez kitapseverleri bir araya getiriyor. Fuar, 23 Kasım – 1 Aralık tarihleri arasında 100’ü aşkın yayınevinin kitaplarını okuyucular ile buluşturacak.

Mersin Kitap Fuari hangi saatlerde?

CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık tarafından, Mersin Valiliği, Mersin Büyükşehir Belediyesi, Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Mersin Yenişehir Belediyesi, Mersin Ticaret ve Sanayi Odası ve KOSGEB desteği ile düzenlenen 6. CNR Mersin Kitap Fuarı, bu yıl da kitapseverlerin yoğun ilgisi ile açıldı. 28 Kasım’a

Mersin Kitap Fuarı hangi yayınevleri?

Alfa, Altın Kitaplar, Büyükdoğu, Can Yayınları, Edam, Erdem, Ephesus, Epsilon, Maviağaç, Metis, Timaş, Beyaz Balina, Kırmızı Kedi, YKY, İş Bankası Yayınları, İletişim Yayınları, Pegasus, Pınar, Profil, Semerkand ve Yeditepe fuarın katılımcıları arasında yer alıyor.

Mersin kitap fuarı 2021 ne zaman saat kaçta?

Türkiye’nin öncü fuar organizasyon firması CNR Holding, 20 – 28 Kasım 2021 Mersin CNR Kitap Fuarı ‘nda, Türkiye’nin her köşesinden kitapseverleri buluşturmaya hazırlanıyor.

CNR Expo 2021 ne zaman?

Avrupa’nın yeni tedarik zincirini PROMOEXPO oluşturacak. Maske, eldiven ve dezenfektan gibi promosyon ürünlerinin uluslararası alıcılarla buluşacağı fuar, global ticaretin merkezi CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde, 06-09 Ekim 2021 tarihleri arasında organize edilecek.

You might be interested:  Internetten Kitap Siparişi Nasıl Verilir?(Çözünme)

Bursa Kitap Fuarı saat kaça kadar açık?

Dokuz gün boyunca düzenlenen imza günleri ve etkinliklerde yüzlerce yazar okurlarıyla buluşacaktır. Girişin ücretsiz olduğu Bursa Kitap Fuarı her gün 10.00-19.30, kapanış günü olan 17 Mart tarihinde ise 10.00-19.00 saatleri arasında ziyaret edilebilir.

Mersin fuarı ne zaman?

03-06 Mart 2022 tarihleri arasında Mersin ‘de düzenlenecek 16. Mersin Tarım, Sera ve Hayvancılık Fuarı, her yıl profesyonel çevrelerden büyük katılım sağlayan Türkiye’nin en önemli tarım fuarlarından biridir.

Mersin kitap fuarı 2021 ne zaman açılacak?

Akdenizli okurlar CNR Mersin Kitap Fuarı için gün sayıyor Mersin ‘in yanı sıra çevre illerin de en prestijli kültürel etkinliği olan ve okurlar tarafından yoğun ilgi gören CNR Mersin Kitap Fuarı, 20-28 Kasım 2021 tarihlerinde organize edilecek.

Kitap Fuarı saat kaça kadar açık?

​1- Fuar ne zaman açılıyor? Fuar 11 Mart 2022 Cuma günü saat 10.00’da ziyaretçilere açılıyor, 20 Mart 2022 Pazar günü saat 19.00’da kapanıyor.

Kitap Fuarı ücretli mi?

3- Kitap fuarına giriş ücretli mi? Giriş öğrenci, öğretmen, çocuk, emekli ve engellilere ücretsizdir.

Kayseri Kitap Fuarı saat kaçta kapanıyor?

Ziyaret saatleri 10.00 ile 21.00 saatleri arasında planlanan fuarda, ayrıca Kayserili yazarlar için de stantlar açılacak. Öte yandan Kayseri Büyükşehir Belediyesi, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’ne denk gelen 4. Kitap Fuarı ‘nda anlamlı bir etkinliğe imza atacak.

Kitap fuarları olacak mı?

Her yılın ekim ayı sonu ve kasım başı yapılan kitap fuarı milyonlarca kişi tarafından ziyaret ediliyordu. Özellikle öğrenci ve genç kesimin ilgiyle takip ettiği TÜYAP kitap fuarı artan vaka sayıları ve koronavirüs önermeleri nedeniyle 2021 yılında da yapılmayacak.

Evteks 2021 iptal mi?

EVTEKS Fuarı sosyal medya hesabından 3 Eylül 2021 tarihinde 26. Usta, tüm dünyada ağırlaşan pandemi koşulları ve özellikle Avrupa ülkelerinin Türkiye’yi kırmızı listeye alması nedeniyle EVTEKS Fuarı’nı erteleme kararı aldıklarını açıkladı.

You might be interested:  Kayseri Kitap Fuarı Ne Zaman Bitiyor?(Çözülmüş)

Istanbul Yat fuarı ne zaman?

Uluslararası Boat Show Tuzla Deniz Fuarı, 01-09 Ekim 2022 tarihleri arasında Viaport Marina’da denizcilik sektörünün açık havada, deniz üzerinde en büyük buluşması olarak kapılarını açmaya hazırlanıyor.

CNR yat fuarı ne zaman?

CNR Avrasya Boat Show 05 Mart’ta açılıyor Dünyanın en büyük iki fuarından biri olan ‘un, Türk denizcilik sektörünün gelişmesine ve ticaretine verdiği destek 2021 yılında da devam edecek.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *