Mersin Kitap Fuarı Ne Zaman?(Doğru cevap)

Mersin Kitap Fuari hangi saatlerde?

CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık tarafından, Mersin Valiliği, Mersin Büyükşehir Belediyesi, Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Mersin Yenişehir Belediyesi, Mersin Ticaret ve Sanayi Odası ve KOSGEB desteği ile düzenlenen 6. CNR Mersin Kitap Fuarı, bu yıl da kitapseverlerin yoğun ilgisi ile açıldı. 28 Kasım’a

Mersin Kitap Fuarı hangi yayınevleri?

Alfa, Altın Kitaplar, Büyükdoğu, Can Yayınları, Edam, Erdem, Ephesus, Epsilon, Maviağaç, Metis, Timaş, Beyaz Balina, Kırmızı Kedi, YKY, İş Bankası Yayınları, İletişim Yayınları, Pegasus, Pınar, Profil, Semerkand ve Yeditepe fuarın katılımcıları arasında yer alıyor.

CNR Expo 2021 ne zaman?

Avrupa’nın yeni tedarik zincirini PROMOEXPO oluşturacak. Maske, eldiven ve dezenfektan gibi promosyon ürünlerinin uluslararası alıcılarla buluşacağı fuar, global ticaretin merkezi CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde, 06-09 Ekim 2021 tarihleri arasında organize edilecek.

Mersin Kitap Fuari ne zaman 2021?

Mersin ‘in yanı sıra çevre illerin de en prestijli kültürel etkinliği olan ve okurlar tarafından yoğun ilgi gören CNR Mersin Kitap Fuarı, 20-28 Kasım 2021 tarihlerinde organize edilecek.

Mersin kitap fuarı 2021 ne zaman saat kaçta?

Türkiye’nin öncü fuar organizasyon firması CNR Holding, 20 – 28 Kasım 2021 Mersin CNR Kitap Fuarı ‘nda, Türkiye’nin her köşesinden kitapseverleri buluşturmaya hazırlanıyor.

You might be interested:  Kitap Girişi Nasıl Olmalı?(EN iyi 5 ipucu)

Kitap Fuarı saat kaça kadar açık?

​1- Fuar ne zaman açılıyor? Fuar 11 Mart 2022 Cuma günü saat 10.00’da ziyaretçilere açılıyor, 20 Mart 2022 Pazar günü saat 19.00’da kapanıyor.

Istanbulda Kitap Fuari ne zaman?

39. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı 2022 yılında 10-18 Aralık tarihleri arasında düzenlenecek.

Kitap Fuarı ücretli mi?

3- Kitap fuarına giriş ücretli mi? Giriş öğrenci, öğretmen, çocuk, emekli ve engellilere ücretsizdir.

Evteks 2021 iptal mi?

EVTEKS Fuarı sosyal medya hesabından 3 Eylül 2021 tarihinde 26. Usta, tüm dünyada ağırlaşan pandemi koşulları ve özellikle Avrupa ülkelerinin Türkiye’yi kırmızı listeye alması nedeniyle EVTEKS Fuarı’nı erteleme kararı aldıklarını açıkladı.

CNR yat fuarı ne zaman?

CNR Avrasya Boat Show 05 Mart’ta açılıyor Dünyanın en büyük iki fuarından biri olan ‘un, Türk denizcilik sektörünün gelişmesine ve ticaretine verdiği destek 2021 yılında da devam edecek.

CNR Holding sahibi kim?

Ceylan Erem’in sahibi olduğu CNR Holding, genellikle fuarcılık ve turizm alanlarında faaliyet göstermektedir ve bünyesinde 12 şirket yer almaktadır.

Tekne Fuarı 2022 ne zaman?

Denizciliğe dair her türlü araç, ekipman, ürün ve hizmetin sergileneceği, Türkiye’nin en büyük tekne ve yat fuarı olan CNR Avrasya Boat Show’un yeni tarihi 19-27 Şubat 2022 olarak belirlendi.

Istanbul havalimanı CNR Expo arası kaç km?

İstanbul Havalimanı CNR Expo Fuar Merkezi’ne yaklaşık 40-45 km uzaklıkta.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *