Mo’nun Gizemi Nasıl Bir Kitap?(EN iyi 5 ipucu)

Mo’nun Gizemi roman mı?

Bu serüveni, birbirlerine tutkulu bir aşkla bağlı olan, Defne ve Burç adında, liseli iki genç yaşamıştı. Böylece her sayfasında acaba sorusuyla insanı kuşatın, bu soluk kesici roman ortaya çıktı.

Mo’nun Gizemi kitabının konusu nedir?

MO ‘ NUN GİZEMİ ÖZET KİTAP ÖZETİ ROMAN ÖZETİ Dünya yazarlar toplantısına katılmak için eşiyle Avustralya’ya gitmekte olan yazar Gülten Dayıoğlu uçakta Burç isimli bir genetik mühendisiyle karşılaşır. Görünümü ve anlattıklarının ilginçliği yazarın aklından çıkmaz ve Burç’un klon olduğundan şüphelenir.

Gülten Dayıoğlu kaç kitabı var?

Gülten Dayıoğlu, şimdiye kadar 73 kitap yazmıştır. Bu kadar çok eser verebilmesinin sebebi yazarın çocukluktan gelen yeteneğidir. Gülten Dayıoğlu ‘nun yazarlık yeteneği ilkokul 3. Sınıftayken öğretmeni tarafından fark edilmiştir. Yazarın 15 yaşındayken kaleme aldığı bir öyküsü Afyon’da yerel bir gazetede yayımlanmıştır.

Gülten Dayıoğlu Kimdir Kısaca Hayatı?

Gülten Dayıoğlu 15 Mayıs 1935 yılında Kütahya’da dünyaya geldi. İstanbul’da Atatürk Kız Lisesinde okudu. Bir dönem hukuk fakültesinde okudu. Daha sonra dışarıdan bitirme sınavlarına girerek ilkokul öğretmeni oldu. 15 yıl bu mesleği yaptıktan sonra görevinden ayrıldı.

Mo’nun Gizemi kac kitap?

Mo ‘ nun Gizemi Set-3 Kitap Takım.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *