Nadir Kitap Kimin?(EN iyi 5 ipucu)

Kasım 2006 tarihinde internet üzerinde hizmet vermeye başlayan Nadirkitap.com ticaret sitesi Nadirkitap Bilişim ve Reklamcılık Anonim Şirketi tarafından işletilmektedir.

Nadir Kitap kargo onayı nedir?

Nadirkitap ‘ta her ürün için 3 adet fotoğraf alanı vardır. Alıcı, kargoya teslim ettiğiniz ürüne 3 iş günü içinde onay vermezse, 4. iş günü sistem alıcıya bir hatırlatma mesajı gönderir. Kargo yine onaylanmazsa 5. iş günü sistem kargoyu otomatik olarak onaylar. Bu süreç, yurtdışı siparişlerinde 10 iş günüdür.

Nadir Kitap kargo kaç günde gelir?

Nadirkitap.com’a üye sahaf ve kitapçılar doğrudan stoktan (en geç 3 iş günü içerisinde) gönderim yapmaktadır. Türkiye içerisinde kargo firmalarının teslimat süresi ise yaklaşık olarak şehir içi 1 gün, şehirler arası 1-2 gündür.

Nadir kitaptan nasıl alışveriş yapılır?

Nadirkitap ‘tan alışveriş çok güvenli ve kolay bir şekilde gerçekleşmektedir. Visa ve Master kredi kartınızla ödemeyi online olarak güvenle yapabilirsiniz. Nadirkitap ‘ta ödeme sırasında kredi kartı bilgileri asla kaydedilmez ve işlem 128 bit SSL şifreli sayfada gerçekleşir.

Nadirkitap hangi kargo ile çalışıyor?

Aras Kargo ile NadirKitap.com arasında yapılan anlaşma kapsamında, Aras Kargo logolu () tek kitap, dergi, efemera ve diğer koleksiyon ürünleri için kargo ücreti 12.5 TL, aynı satıcıdan alacağınız 2 veya daha fazla sayıda ürün için adet limiti olmaksızın 14.5 TL olacaktır. Fiyatlara KDV dahildir.

Sahaflarda neler bulunur?

Sahaflarda en fazla kitap satılır ama kitabın yanı sıra başka kültürel ürünler de satılabilir. Bu ürünler sahaflarda bulunabilecek eserler arasında yer alır. Ancak belirtmek gerekir ki sahaflarda en fazla eski kitap satılır. Meraklıları ve ilgileri nadir kitapları bulmak üzere sahaflara uğrar.

You might be interested:  Hangi Din Hangi Kitap?(Çözüm bulundu)

Nadir Kitap Üyelik ücretli mi?

Ürün satın almak için Nadirkitap üyesi olmanız gerekmektedir. Nadirkitap üyeliği tamamen ücretsiz olup kayıt işlemi yalnızca 30 saniyenizi alacaktır.

Kargo birleştirme ne demek?

Birbirlerine komşu olan kimi satıcı üyelerimiz, alıcıların kargo masrafını azaltmak için kargoyu birleştirerek göndermektedirler. Sistem, kargo maliyetlerinizi düşürmek üzere sizi olabildiğince aynı satıcıdan veya birbirine yakın bölgelerde bulunup kargo birleştiren satıcılardan ürün seçmeniz için yönlendirecektir.

Nadir Kitap iade nasıl?

Alıcı tarafından satın alınan ürün, ürün açıklamasında belirtilen özelliklerden farklı ise alıcı, satıcıya ve NadirKitap.com’a talebini ileterek iade kargo bilgisi alır ve bu bilgilerle, ürün teslimini takip eden 14 gün içerisinde kargo ücreti Satıcı tarafından karşılanmak üzere ürünü iade eder.

Nadirkitap ta kapıda ödeme var mı?

Nadir Kitap Ta Kapi Da Ödeme Yok.

Kitapsepeti ne zaman gelir?

Siparişleriniz kitapların temin süresine göre kargoya teslim edilir.Adrese teslimat seçeneğinde siparişiniz kargoya verildikten sonra MNG Kargo, PTT Kargo ve Aras Kargo aracılığıyla 1-3 iş günü içerisinde adresinize teslim edilir.Mobil bölgelerde teslimatların biraz daha uzun sürebileceğini lütfen dikkate alınız.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *