Nadir Kitap Nasıl?(Soru)

Nadir Kitap kime ait?

Kasım 2006 tarihinde internet üzerinde hizmet vermeye başlayan Nadirkitap.com ticaret sitesi Nadirkitap Bilişim ve Reklamcılık Anonim Şirketi tarafından işletilmektedir.

Nadir Kitap sipariş kaç günde gelir?

Nadirkitap.com’a üye sahaf ve kitapçılar doğrudan stoktan (en geç 3 iş günü içerisinde) gönderim yapmaktadır. Türkiye içerisinde kargo firmalarının teslimat süresi ise yaklaşık olarak şehir içi 1 gün, şehirler arası 1-2 gündür.

Nadir Kitap üyeliği ücretli mi?

Ürün satın almak için Nadirkitap üyesi olmanız gerekmektedir. Nadirkitap üyeliği tamamen ücretsiz olup kayıt işlemi yalnızca 30 saniyenizi alacaktır.

Nadir Kitap kargo onayı nedir?

Nadirkitap ‘ta her ürün için 3 adet fotoğraf alanı vardır. Alıcı, kargoya teslim ettiğiniz ürüne 3 iş günü içinde onay vermezse, 4. iş günü sistem alıcıya bir hatırlatma mesajı gönderir. Kargo yine onaylanmazsa 5. iş günü sistem kargoyu otomatik olarak onaylar. Bu süreç, yurtdışı siparişlerinde 10 iş günüdür.

NadirKitap hangi kargo ile çalışıyor?

Aras Kargo ile NadirKitap.com arasında yapılan anlaşma kapsamında, Aras Kargo logolu () tek kitap, dergi, efemera ve diğer koleksiyon ürünleri için kargo ücreti 12.5 TL, aynı satıcıdan alacağınız 2 veya daha fazla sayıda ürün için adet limiti olmaksızın 14.5 TL olacaktır. Fiyatlara KDV dahildir.

Sahaf ne demektir sözlük anlamı?

Dilimize Arapçadan geçmiş olan sahaf kelimesi, sahife sözcüğünden türetilmiştir. Sahife, hem sayfa hem de eski kitap demektir. 2. el kitapların alınıp satıldığı kitapçılara da sahaf denir. Bu kelime Osmanlıca kaleme alınmış metinlerde ‘ sahhaf ” şeklinde de yazılır.

You might be interested:  1)kendisine Kitap Indirilmiş Peygamberlere Ne Denir?

Nadir Kitap havale nasıl yapılır?

Kredi kartı kullanmıyorsanız, Nadirkitap ‘ın İş Bankası veya Akbank’taki hesaplarından birine havale yapabilirsiniz. Banka hesap bilgilerimize ödeme sayfasından havale seçeneği ile siparişinizi oluşturarak ulaşabilirsiniz. Havale ile verilen siparişlerde 3 iş günü içerisinde ödeme yapılması beklenir.

Nadirkitapta iade var mı?

Alıcı tarafından satın alınan ürün, ürün açıklamasında belirtilen özelliklerden farklı ise alıcı, satıcıya ve NadirKitap.com’a talebini ileterek iade kargo bilgisi alır ve bu bilgilerle, ürün teslimini takip eden 14 gün içerisinde kargo ücreti Satıcı tarafından karşılanmak üzere ürünü iade eder.

Sahaflarda neler bulunur?

Sahaflarda en fazla kitap satılır ama kitabın yanı sıra başka kültürel ürünler de satılabilir. Bu ürünler sahaflarda bulunabilecek eserler arasında yer alır. Ancak belirtmek gerekir ki sahaflarda en fazla eski kitap satılır. Meraklıları ve ilgileri nadir kitapları bulmak üzere sahaflara uğrar.

Nadir Kitap ne kadar komisyon alıyor?

Satılan her ürünün fiyatı üzerinden SATICI’DAN olmak üzere % 12 satış komisyonu alınır. KDV, banka kredi kartı kullanım bedeli ve hizmet komisyonu bu orana dahildir. Nadirkitap ‘ta ALICILAR hiçbir komisyon ya da hizmet bedeli ödemez.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *