Nadir Kitap Nasıl Üye Olunur?(EN iyi 5 ipucu)

Nadir Kitap Üyelik ücretli mi?

Ürün satın almak için Nadirkitap üyesi olmanız gerekmektedir. Nadirkitap üyeliği tamamen ücretsiz olup kayıt işlemi yalnızca 30 saniyenizi alacaktır.

Nadir Kitap ne kadar komisyon alıyor?

Satılan her ürünün fiyatı üzerinden SATICI’DAN olmak üzere % 12 satış komisyonu alınır. KDV, banka kredi kartı kullanım bedeli ve hizmet komisyonu bu orana dahildir. Nadirkitap ‘ta ALICILAR hiçbir komisyon ya da hizmet bedeli ödemez.

Nadirkitap nasıl Satıcı olunur?

Nadirkitap ‘ta tüm kurumsal sahaflar ve kitabevleri ürün listeleyebilirler. Aşağıdaki adımları izleyerek ürün listelemeye başlayabilirsiniz. Ücretsiz bir üyelik oluşturduktan sonra kitabevinize ait bilgileri Destek Hattı’na yazınız. Gerekli koşulları sağlıyorsanız, standart üyeliğiniz satıcı üyeliğine dönüştürülecektir.

Nadirkitap hangi kargo ile çalışıyor?

Aras Kargo ile NadirKitap.com arasında yapılan anlaşma kapsamında, Aras Kargo logolu () tek kitap, dergi, efemera ve diğer koleksiyon ürünleri için kargo ücreti 12.5 TL, aynı satıcıdan alacağınız 2 veya daha fazla sayıda ürün için adet limiti olmaksızın 14.5 TL olacaktır. Fiyatlara KDV dahildir.

Sahaflarda neler bulunur?

Sahaflarda en fazla kitap satılır ama kitabın yanı sıra başka kültürel ürünler de satılabilir. Bu ürünler sahaflarda bulunabilecek eserler arasında yer alır. Ancak belirtmek gerekir ki sahaflarda en fazla eski kitap satılır. Meraklıları ve ilgileri nadir kitapları bulmak üzere sahaflara uğrar.

NadirKitap iade nasıl yapılır?

Alıcı tarafından satın alınan ürün, ürün açıklamasında belirtilen özelliklerden farklı ise alıcı, satıcıya ve NadirKitap.com’a talebini ileterek iade kargo bilgisi alır ve bu bilgilerle, ürün teslimini takip eden 14 gün içerisinde kargo ücreti Satıcı tarafından karşılanmak üzere ürünü iade eder.

You might be interested:  Doğru Kaynak Kitap Aktivasyonu Nasıl Yapılır?(Çözünme)

Nadir Kitap havale nasıl yapılır?

Kredi kartı kullanmıyorsanız, Nadirkitap ‘ın İş Bankası veya Akbank’taki hesaplarından birine havale yapabilirsiniz. Banka hesap bilgilerimize ödeme sayfasından havale seçeneği ile siparişinizi oluşturarak ulaşabilirsiniz. Havale ile verilen siparişlerde 3 iş günü içerisinde ödeme yapılması beklenir.

Kargo birleştirme ne demek?

Birbirlerine komşu olan kimi satıcı üyelerimiz, alıcıların kargo masrafını azaltmak için kargoyu birleştirerek göndermektedirler. Sistem, kargo maliyetlerinizi düşürmek üzere sizi olabildiğince aynı satıcıdan veya birbirine yakın bölgelerde bulunup kargo birleştiren satıcılardan ürün seçmeniz için yönlendirecektir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *