Nadir Kitap Sipariş Iptali Nasıl Yapılır?(En iyi çözüm)

Nadir Kitap iade nasıl?

Alıcı tarafından satın alınan ürün, ürün açıklamasında belirtilen özelliklerden farklı ise alıcı, satıcıya ve NadirKitap.com’a talebini ileterek iade kargo bilgisi alır ve bu bilgilerle, ürün teslimini takip eden 14 gün içerisinde kargo ücreti Satıcı tarafından karşılanmak üzere ürünü iade eder.

Nadir Kitap havale nasıl yapılır?

Kredi kartı kullanmıyorsanız, Nadirkitap ‘ın İş Bankası veya Akbank’taki hesaplarından birine havale yapabilirsiniz. Banka hesap bilgilerimize ödeme sayfasından havale seçeneği ile siparişinizi oluşturarak ulaşabilirsiniz. Havale ile verilen siparişlerde 3 iş günü içerisinde ödeme yapılması beklenir.

Nadir Kitap kaç günde gelir?

Nadirkitap.com’a üye sahaf ve kitapçılar doğrudan stoktan (en geç 3 iş günü içerisinde) gönderim yapmaktadır. Türkiye içerisinde kargo firmalarının teslimat süresi ise yaklaşık olarak şehir içi 1 gün, şehirler arası 1-2 gündür.

Nadir kitapta nasıl Satıcı olunur?

Nadirkitap’ta tüm kurumsal sahaflar ve kitabevleri ürün listeleyebilirler. Aşağıdaki adımları izleyerek ürün listelemeye başlayabilirsiniz. Ücretsiz bir üyelik oluşturduktan sonra kitabevinize ait bilgileri Destek Hattı’na yazınız. Gerekli koşulları sağlıyorsanız, standart üyeliğiniz satıcı üyeliğine dönüştürülecektir.

NadirKitap ta kapıda ödeme var mı?

Nadir Kitap Ta Kapi Da Ödeme Yok.

NadirKitap hangi kargo ile çalışıyor?

Aras Kargo ile NadirKitap.com arasında yapılan anlaşma kapsamında, Aras Kargo logolu () tek kitap, dergi, efemera ve diğer koleksiyon ürünleri için kargo ücreti 12.5 TL, aynı satıcıdan alacağınız 2 veya daha fazla sayıda ürün için adet limiti olmaksızın 14.5 TL olacaktır. Fiyatlara KDV dahildir.

You might be interested:  Ingilizce Kitap Özeti Nasıl Yazılır?(Mükemmel cevap)

Kargo birleştirme ne demek?

Birbirlerine komşu olan kimi satıcı üyelerimiz, alıcıların kargo masrafını azaltmak için kargoyu birleştirerek göndermektedirler. Sistem, kargo maliyetlerinizi düşürmek üzere sizi olabildiğince aynı satıcıdan veya birbirine yakın bölgelerde bulunup kargo birleştiren satıcılardan ürün seçmeniz için yönlendirecektir.

Sahaflarda neler bulunur?

Sahaflarda en fazla kitap satılır ama kitabın yanı sıra başka kültürel ürünler de satılabilir. Bu ürünler sahaflarda bulunabilecek eserler arasında yer alır. Ancak belirtmek gerekir ki sahaflarda en fazla eski kitap satılır. Meraklıları ve ilgileri nadir kitapları bulmak üzere sahaflara uğrar.

Nadir Kitap kime ait?

Kasım 2006 tarihinde internet üzerinde hizmet vermeye başlayan Nadirkitap.com ticaret sitesi Nadirkitap Bilişim ve Reklamcılık Anonim Şirketi tarafından işletilmektedir.

Kitap Yurdu nasıl bir site?

Kitapyurdu.com, uzun yıllardır Türkiye e-ticaret sektöründe faaliyet gösteren ve temel ürün gamı kitaplardan oluşan bir online alışveriş sitesidir. Kitapyurdu özelinde yüzbinlerce farklı kitap, ansiklopedi, edebi roman, dergi ve benzeri mecmualara ulaşmak mümkündür.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *