Osmaniye Kitap Fuarı Ne Zaman 2019?(EN iyi 5 ipucu)

Geçtiğimiz yıl 100 bin kişinin ziyaret ettiği Osmaniye Belediyesi Kitap Fuarı bu yıl 6-15 Aralık 2019 tarihlerinde dördüncü kez kapılarını vatandaşlara açacak. 80 stantta, 180 yayınevi hizmet verecek fuarda 150 yazar okuyucuları ile buluşacak.

Osmaniye kitap fuarı 2020 ne zaman?

Covid-19 tedbirleri nedeni ile 2020 yılında yapılamayan ve 2-11 Nisan 2021 tarihinde yapılacağı duyurulan Osmaniye Belediyesi Kitap Fuarı, Covid-19 vaka artışları nedeni ile bir kez daha ertelenmek zorunda kalındı. Osmaniye Belediyesi Kitap Fuarı 22-31 Ekim 2021 tarihlerinde yapılacak.

Osmaniye Kitap Fuarı kimler gelecek?

Türk Dil Kurumu’nun da (TDK) stant açarak yayınlarını Osmaniye halkının beğenisine sunacağı fuarda Selma Argon Ersoy, Varol Yaşaroğlu, Tolga Akpınar, Bestami Yazgan, Mehmet Yıldız, Ömer Tuğrul İnançer, Akademisyen Anne Saniye Bencik Kangal, Kemal Sayar, Talha Bora Öge, Kahraman Tazeoğlu gibi birçok yazar okuyucularıyla

Osmaniye Kitap Fuarı saat kaçta?

Masal Park yanında bulunan fuar alanına kurulacak 3 bin 400 metrekarelik kapalı alanıyla kitap fuarı 10 gün boyunca 09.30-20.30 saatleri arasında kitapseverlere açık olacak. Fuar süresince düzenlenecek tüm söyleşi etkinlikleri fuar alanına kurulacak salonda ücretsiz olarak yapılacak.

Osmaniye kitap fuarı nerede?

Osmaniye Belediyesi’nin bu yıl beşincisi düzenleyeceği kitap fuarının hazırlıklarına başlandı. 22-31 Ekim tarihleri arasında Osmaniyeli vatandaşlara hizmet verecek olan kitap fuarı Osmaniye Masal Park yanındaki fuar alanında yapılacak.

5 kitap fuarı ne zaman?

Süleyman Demirel Üniversitesinin ilham veren eserleri de “ Kitap Fuarı ”nda öğrenci ve halka sunulacak. * Fuar, 19 Aralık 2021 tarihine kadar 09.30-20.00 saatleri arasında ziyarete açık kalacak.

You might be interested:  1000 Kitap Nasıl Kullanılır?(Çözülmüş)

Mersin Kitap Fuarı kaça kadar açık?

CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık tarafından, Mersin Valiliği, Mersin Büyükşehir Belediyesi, Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Mersin Yenişehir Belediyesi, Mersin Ticaret ve Sanayi Odası ve KOSGEB desteği ile düzenlenen 6. CNR Mersin Kitap Fuarı, bu yıl da kitapseverlerin yoğun ilgisi ile açıldı. 28 Kasım’a

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *