Osmaniye Kitap Fuarı Nerede?(Çözünme)

Osmaniye Kitap Fuarı 2021 hangi saatlerde?

Masal Park yanında bulunan fuar alanına kurulacak 3 bin 400 metrekarelik kapalı alanıyla kitap fuarı 10 gün boyunca 09.30-20.30 saatleri arasında kitapseverlere açık olacak.

Osmaniye kitap fuarı 2021 ne zaman kapanacak?

Osmaniye Belediyesi Kitap Fuarı 22-31 Ekim 2021 tarihlerinde yapılacak.

Osmaniye 5 Kitap Fuarı kimler gelecek?

Türk Dil Kurumu’nun da (TDK) stant açarak yayınlarını Osmaniye halkının beğenisine sunacağı fuarda Selma Argon Ersoy, Varol Yaşaroğlu, Tolga Akpınar, Bestami Yazgan, Mehmet Yıldız, Ömer Tuğrul İnançer, Akademisyen Anne Saniye Bencik Kangal, Kemal Sayar, Talha Bora Öge, Kahraman Tazeoğlu gibi birçok yazar okuyucularıyla

Osmaniye kitap fuarı 2021 nerede?

Osmaniye Belediyesi’nin bu yıl beşincisi düzenleyeceği kitap fuarının hazırlıklarına başlandı. 22-31 Ekim tarihleri arasında Osmaniyeli vatandaşlara hizmet verecek olan kitap fuarı Osmaniye Masal Park yanındaki fuar alanında yapılacak.

5 kitap fuarı ne zaman?

Süleyman Demirel Üniversitesinin ilham veren eserleri de “ Kitap Fuarı ”nda öğrenci ve halka sunulacak. * Fuar, 19 Aralık 2021 tarihine kadar 09.30-20.00 saatleri arasında ziyarete açık kalacak.

Mersin Kitap Fuarı kaça kadar açık?

CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık tarafından, Mersin Valiliği, Mersin Büyükşehir Belediyesi, Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Mersin Yenişehir Belediyesi, Mersin Ticaret ve Sanayi Odası ve KOSGEB desteği ile düzenlenen 6. CNR Mersin Kitap Fuarı, bu yıl da kitapseverlerin yoğun ilgisi ile açıldı. 28 Kasım’a

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *