Prof Kitap Kimin?

Prof kitap korsan mı?

Kitaplar orijinal mi? Evet bütün kitaplarımız orijinal sıfır kitaplar. Hepsinde bandrol ve isbn numarası bulunur. Korsan bir kitabın internette satılması mümkün değildir.

Profkitap neden ucuz?

ucuz olmasının sebebi de telif hakkı ödenmemesi. telif ödemeyince bir nevi sürümden kazanıyorlar.

Kitapolsun sitesi güvenilir mi?

Kitapolsun en güvenilir ve en popüler e-ticaret yazılımlarından Ideasoft alt yapısını kullanmaktadır. Kredi kartı ile 3D güvenli ödeme hizmetimiz vardır. Kısaca Kitapolsun güvenilir mi? Sorusuna cevabımız gönül rahatlığıyla evet olacaktır.

Prof kitap kapıda ödeme var mı?

% 80 İndirim | Kapıda Ödeme | İade Garantili | Profkitap.

Kitapolsun hangi kargo?

Yurtiçi kargonun hizmet sağladığı her bölgeye gönderim yapılmaktadır.Bulunduğunuz bölgeye gelmiyorsa en yakın yurtiçi kargo şubesinden siparişinizi alabilirsiniz.

Kitapkolik kapıda ödeme var mi?

Kapıda nakit ödeme hizmet bedelimiz sadece 7.50 TL’dir. Siparişleriniz oluşturulduktan sonra kargo ücretine ek olarak kapıda ödeme hizmet bedeli yansıtılmaktadır.

Kitap sayfam hangi kargo ile çalışıyor?

Kapıda ödeme siparişlerinizin gönderimi Aras Kargo ile MNG Kargo ile yapılmaktadır. Kapıda ödeme ek bedeli olarak Aras Kargo 8,90 TL ve MNGKargo 8,90 TL ücret alınmaktadır.

Kitapyurdu hangi kargo ile çalışıyor?

Kitapyurdu an itibariyle en fazla kargo firmasıyla çalışan kitap satış sitesi. MNG, Aras Kargo ve Yurtiçi Kargodan birini tercih edebiliyorsunuz. Genellikle ücretsiz bir kargo işlemi olduğunda MNG kargo tek seçenek olarak sunuluyor. Fakat diğer iki şirket için de belirledikleri fiyatlarda mütevazı sayılabilir.

You might be interested:  Benim Küçük Sırrım 2 Kitap Ne Zaman Çıkacak?(Çözülmüş)

Alsat Kitap Güvenilir mı?

Evet alsatkitap platformu ürünlerinizi güvenli bir şekilde satmanız ve almanız için üyelik sistemi ile yönetilmektedir.

D&R Favorilerim nerede?

“E-Arşivim” sekmesinde Kobo E-Kitaplarınızı, E-Kitaplarınızı, Hediye Kartlarınızı, Ön Ödemeli Kartlarınızı görebilirsiniz. “Listelerim” sekmesinden Favori ürünlerinizi ve Alarm Listesi oluturduğunuz ürünleri takip edebilirsiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *