Saftirik Yeni Kitap Ne Zaman Çıkacak?(Soru)

Saftirik serisinde kaç kitap var?

Şimdiye kadar 13 farklı kitabı yayınlanan serinin okuyucuları, kitabın ana karakteri olan Saftirik Greg ile maceradan maceraya koşuyor.

Saftirik Greg’in Günlüğü kaç yaş için?

Saftirik Greg’in Günlüğü 3 – Türünün Son Örneği 10+ Yaş Ortaöğretim Çocuk Kitapları Epsilon Yayınevi Jeff Kinney.

Saftirik 15 kitap çıktı mı?

Jeff Kinney’den Saftirik serisinin 15. kitabı Çıkmaza Girdik sizlerle! Dünya genelinde milyonlarca kopya satan Saftirik serisi yepyeni kitabıyla yine çok eğlenceli. Okurken kahkahalara boğulacağınız muhteşem bir maceraya daha var mısınız?

Saftirik Greg’in Günlüğü ne anlatıyor?

Greg Heffley için ortaokul, etrafını garip kızların ve kabadayı tiplerin kapladığı dünyadaki en gereksiz yerdir. Bu sonu gelmez işkencelerden sıyrılmak, farkedilebilmek ve hakettiğini düşündüğü statüyü kazanmak için Greg bir sürü plân düzenler, ancak bu plânların hepsi ters gider.

Saftirik Greg’in Günlüğü kaç filmi var?

“Orijinal adı Diary of a Wimpy Kid olan Saftirik serisinin ilk filmi 2010 yılında gösterime girdi. Greg Heffley adlı bir çocuğun günlüklerinden oluşan yapım Absürt – Mizah türünün en başarılı örneklerinden biri. 4 filmden oluşan serinin baş rollerini Zachary Gordon ve Robert Capron paylaşıyor.

Saftirik kitap seti kaç yaş için?

Saftirik serisi kaç yaş için uygun sorusu çocuklarına kitap almak isteyen ebeveynlerin merak ettiği bir konu. Bu kitap serisi her yaştan çocuğa ve büyüğe hitap edebildiği için herhangi bir yaş kısıtlaması bulunmuyor.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *