Şanlıurfa Kitap Fuarı 2020 Ne Zaman?(Soru)

Urfa Kitap Fuarı ne zaman?

Şanlıurfa Ulusal Kitap Fuarı 5-14 Kasım tarihleri arasında Şanlıurfa Fuar Merkezi’nde kitapseverlerle buluşuyor.

Şanlıurfa Kitap Fuarı kacta kapanıyor?

Fuar alanında ayrıca “Eski Urfa Fotoğraf Sergisi” de ziyaretçilerin beğenisine sunuluyor. 4.Ulusal Şanlıurfa Kitap Fuarı 14 Kasım 2021 Pazar gününe kadar 10:00 ile 20:00 ziyaret saatleri arasında ziyaretçilerini ağırlamayı sürdürecek.

Şanlıurfa 4 kitap fuarı nerede?

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinin öncülüğünde düzenlenen 4. Şanlıurfa Ulusal Kitap Fuarı kapılarını açtı. Karaköprü ilçesinde bulunan Şanlıurfa Fuar Merkezinde açılan ve çok sayıda yazar ve yayınevinin katılım sağladığı kitap fuarında binlerce tür kitap, kitapseverleri bekliyor.

Şanlıurfa kitap fuarı nerede?

Şanlıurfa 4. Ulusal Kitap Fuarı 5-14 Kasım tarihlerinde Şanlıurfa Fuar Merkezi’nde düzenlenecek.

Şanlıurfa Fuar Merkezi ne zaman kapanıyor?

Şanlıurfa 8. Gıda Yöresel Ürünler Fuarı Yoğun bir katılım ile açıldı. 15-24 Ekim 2021 Tarihleri arasında 10.00 dan 22.00 a kadar şanlıurfalıları fuar merkezine bekliyoruz.

Şanlıurfa 4 kitap fuarı 2021 ne zaman?

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinin öncülüğünde bu yıl 4 ‘ncüsü düzenlenecek olan Ulusal Kitap fuarı 5 Kasım’da kapılarını açıyor. Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinin öncülüğünde bu yıl 4 ‘ncüsü düzenlenecek olan Ulusal Kitap fuarı 5 Kasım’da kapılarını açıyor.

Aydın Tarım Fuarı 2022 ne zaman?

Türk ve Dünya Tarımı’na çok büyük moral olan 16.AGROEXPO Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı, son 2 yılın beklenen en büyük ticari platformu oldu. AGROEXPO, 02 – 06 Şubat 2022 tarihleri arasında Türk tarımını dünya tarımı ile 17. kez buluşturmaya hazırlanıyor.

You might be interested:  Wattpad Kitap Nasıl Yazılır?(Mükemmel cevap)

Şanlıurfa tarim fuari 2021 ne zaman?

Şanlıurfa Gıda Tarım ve Hayvancılık Fuarı 25-28 Şubat 2021 tarihleri arasında ziyaretçileri ile buluşacak.

Urfa Kitap Fuarına hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Şanlıurfa Fuar Alanı yakınından geçiyor: 61, 64, 73, 81, ESENTEPE.

Kitap fuarı nerede?

Fuar merkezi Beylikdüzü son durakta bulunmaktadır. Tem otoyolu, Mahmutbey gişelerinden devam ederek, Bahçeşehir-Avcılar çıkışından ayrılınız. Avcılar istikametine devam edip 2 km sonra Büyükçekmece tabelası istikametinde E5 karayolu ile 3 km sonra Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’ne ulaşacaksınız.

Diyarbakır Kitap Fuarı ne zaman?

Diyarbakır ‘da düzenlenen ve katılımcılık yönüyle Türkiye’nin en büyük fuarlarından biri olan Diyarbakır Kitap Fuarı bu yıl, “Mezopotamya Kitap Fuarı ” olarak 2-10 Ekim 2021 tarihleri arasında kapılarını açacak.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *