Tk Kitap Kimin?(Doğru cevap)

Turkuvaz Kitap TK Kitap ve Kırtasiye, Turkuvaz Medya Grubu’nun çatısı altında faaliyet yürütüyor.

D&R nin sahibi kim?

D&R, Turkuvaz Medya Grubu’na bağlı Türk şirketi.

TK kimin?

TK Lojistik hisselerinin % 100’ü Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği’ne aittir.

D&R satıldı mı?

KAP’a gönderilen açıklamaya göre D&R, hükümete yakınlığıyla bilinen Sabah – ATV’nin de içinde bulunduğu Turkuvaz grubuna satılıyor. Doğan Holding, medya kuruluşlarının ardından D&R ‘ı da satma kararı aldı.

NT Mağazaları sahibi kim?

Türkiye’nin uluslararası tek kitap, kırtasiye ve teknoloji mağazası olan NT, 1999 yılında Kaynak Holding bünyesinde kuruldı. Yurtiçinde 148, yurtdışında 17 olmak üzere toplam 7 ülkede 165 mağaza ile hizmet veriyor.

NT Kitap ne oldu?

NT mağazaları FETÖ’cü olduğu bilinen Kaynak Holding’e aitti. Holdingin medya organları TMSF aracılığıyla Turkuvaz Grubu’na satılırken, Türkiye’de 145 mağazası bulunan NT Mağazaları da Tukuvaz Grubu’na “üstü kapalı bir biçimde” devredildi.

Idefix sahibi kim?

Satış işleminin tamamlanmasıyla birlikte Idefix ve Prefix markalarının sahibi Elektronik Bilgi İletişim Hizmetleri Reklamcılık ve Ticaret A.Ş.’nin hisselerinin tamamı Doğan Müzik Kitap Mağazacılık Pazarlama A.Ş.’ye geçti.

Remzi Kitabevi sahibi kim?

Kuruluşundan bu yana başlık olarak yaklaşık 4000 kitap yayınlamış olan Remzi Kitabevi bugün, Remzi Bengi’nin, 1965 yılında yayıncılığa başlayan damadı Erol Erduran ile torunları Ömer Erduran ve Ahmet Erduran tarafından yönetilmektedir.

D&R güvenilir mi?

Online alışveriş sitemiz olan dr.com.tr üzerinden aldığınız tüm ürünlerde, ulusal ve uluslararası güvenilirlik belgeleri (TSE, ISO, CE) bulunuyor. Böylece size, sadece orijinal ve kullanılmamış ürünlerin yer aldığı sitemiz üzerinden gönül rahatlığıyla alışveriş yapmak kalıyor.

You might be interested:  Aöf Kitap Ne Zaman Alınır?(Doğru cevap)

Doğan Kitap Evi kime ait?

Doğan Kitap, 1999 yılında faaliyet göstermeye başlayan yayıncılık şirketi. Aralık 2007’de gerçekleşen satın alma ile Doğan Medya Grubu’nun ilk yabancı ortaklı şirketi olan Doğan Egmont bünyesine katılmıştır ve Doğan Novus, CEOplus, Dex ve Doğan Egmont markalarıyla aynı çatı altında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Idefix ve D&R aynı mı?

Doğan Holding’in bağlı ortaklığı Doğan Müzik Kitap ( D&R ), internet üzerinden kitap satışı gerçekleştiren ‘ idefix ‘ ve ‘prefix’ markalarını bünyesinden barındıran Elektronik Bilgi İletişim Hizmetleri şirketini 11.5 milyon liraya satın aldı.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *