Tüyap Kitap Fuarı Nerede Nasil Gidilir?(Çözünme)

Fuar merkezi Beylikdüzü son durakta bulunmaktadır. Tem otoyolu, Mahmutbey gişelerinden devam ederek, Bahçeşehir-Avcılar çıkışından ayrılınız. Avcılar istikametine devam edip 2 km sonra Büyükçekmece tabelası istikametinde E5 karayolu ile 3 km sonra Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’ne ulaşacaksınız.

Tüyap için hangi Metrobüs Durağı?

metrobüsün avcılar durağından 34b hattına yapacağınız ücretsiz aktarmayla, metrobüsün son durağı olan tüyap ‘a ulaşabilirsiniz.

Tüyap ta metrobüs var mı?

Metrobüs ile son durakta inerek Tüyap ‘a ulaşabilirsiniz. Taksim’den Taksim metrosuyla Mecidiyeköy-Şişli istasyonunda inip Metrobüse aktarma yaptıktan sonra 34BZ numaralı Metrobüs ile son durakta inerek Tüyap ‘a ulaşabilirsiniz.

Tüyap hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi yakınından geçiyor: 142B, 300G, 303A, 401, BEYLIKDÜZÜ – ZINCIRLIKUYU.

Marmaray ile Tüyap a nasıl gidilir?

Marmarayla önce Yenikapı durağına git. Ordan aktarmayla Havalimanı metro hattına binersin. Merter metro durağından metrobüse aktarma yaparsın. Son durakta da Tüyap a gidersin.

Tüyap a nasıl gidilir?

TÜYAP’a Taksim’den gelmek isterseniz; Taksim’den hareket eden 145T No’lu Beylikdüzü-Taksim ekspres hattını kullanarak, Beylikdüzü Migros durağından geçen 303, 304, 400, 401, 401T, 402, 403, 404, 448 No’lu İETT otobüsleriyle fuar alanına ulaşabilirsiniz.

Metrobüs nerelere gidiyor?

Yapılan paylaşıma göre metrobüs sefer hat bilgileri şu şekilde:

  • 34 AVCILAR – ZİNCİRLİKUYU. Hat uzunluğu: 30 km.
  • 34A CEVİZLİBAĞ – SÖĞÜTLÜÇEŞME. Hat uzunluğu: 22 km.
  • 34AS AVCILAR – SÖĞÜTLÜÇEŞME.
  • 34BZ BEYLİKDÜZÜ – ZİNCİRLİKUYU.
  • 34C BEYLİKDÜZÜ – CEVİZLİBAĞ
  • 34G BEYLİKDÜZÜ – SÖĞÜTLÜÇEŞME.
  • 34Z ZİNCİRLİKUYU – SÖĞÜTLÜÇEŞME.
You might be interested:  Kitap Bagisi Nereye Yapilir?(Mükemmel cevap)

Beylikdüzü metrobüs nereye kadar gidiyor?

Toplamda 50 km uzunluğundaki hat Beylikdüzü ‘den başlayıp Söğütlüçeşme’ye kadar uzanıyor. Toplamda 44 duraktan oluşan güzergah üzerinde farklı sefer yapan hatlar bulunmaktadır. Bu hatlar 34, 34A, 34AS, 34B, 34BZ, 34C, 34G, 34U, 34T ve 34Z hatlarıdır.

34BZ nereye gider?

BEYLIKDÜZÜ – ZINCIRLIKUYU otobüs hattının ilk durağı Zincirlikuyu olup son durağı Beylikdüzü Sondurak durağıdır. BEYLIKDÜZÜ – ZINCIRLIKUYU (Beylikdüzü), her gün çalışıyor. Ek bilgi: BEYLIKDÜZÜ – ZINCIRLIKUYU hattında 37 durak bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 100 dakika.

34BZ kaç durak?

– Metrobüs 34BZ Hattı: Beylikdüzü Sondurak (TÜYAP) – Zincirlikuyu arasında sefer düzenlenmekte olan bu hatta toplam 37 durak bulunuyor.

Esenyurt Tüyap a nasıl gidilir?

Esenyurt bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Tüyap Fuar adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 401, 429A, BEYLIKDÜZÜ – SÖĞÜTLÜÇEŞME, BEYLIKDÜZÜ – ZINCIRLIKUYU, HT29.
  2. Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: BL – 100, MİNİBÜS: BL – 101.

Sabiha Gökçen Tüyap nasıl gidilir?

Sabiha Gökçen Havaalanından Gelenler için; E10-E11-16S otobüs hatlarından birini kullanarak Uzunçayır Durağında inerek metrobüse aktarma yapabilirsiniz. İstanbul Havaalanından Gelenler için; Beylikdüzü – Tüyap Havaist Seferlerini kullanabilirler.

Yeni havalimanından Tüyap a nasıl gidilir?

İlk yöntem HAVAİST araçları. İstanbul Yeni Havalimanı ‘ndan kalkan HAVAİST araçları direk olarak TÜYAP’a gidiyor. HAVAİST aracından indiğiniz durakltan yürüyerek TÜYAP Fuar Merkezi’ne ulaşabilirsiniz. Bu arada unutmadan söyleyelim, HAVAİST araçlarında sadece İSTANBULKART geçerli.

Beşiktaş Tüyap a nasıl gidilir?

Beşiktaş ‘dan Tüyap Beylikdüzü’ne nasıl ve en çabuk gidebilirim Beşiktaş Tansaş’ın önündeki duraktan herhangi bir otobüse binin ve Zincirlikuyu Metrobüs durağından inin. Bu duraktan hemen metrobüse bineceksiniz ve Avcılar son istasyonda ineceksiniz.

You might be interested:  Kitap Kapağı Hangi Programla Yapılır?(Çözünme)

Tüyap nerede hangi semtte?

TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi – Beylikdüzü / İstanbul.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *