Wattpad Kitap Nasıl Silinir?(Çözünme)

Bir hikaye bölümünü silmek için:

 1. Aşağı kısımda bulunan gezinti çubuğundan kalem simgesine dokunun.
 2. Hikayeye gidin.
 3. İçindekiler’in yanında bulunan ayar (dişli çark) simgesine dokunun.
 4. Silmek istediğiniz bölümleri seçin.
 5. Aşağı kısımda bulunan menü çubuğundan Sil seçeneğine dokunun.

Wattpad geçmişi nasıl silinir?

Hesabınızdaki arama sonuçlarınız özeldir. Bir aramayı silebilirsiniz ancak arama geçmişinizi tümünü bir kerede temizleme seçeneği bulunmamaktadır. Android’de: bir arama sonucunu silmek için yanında bulunan ‘x’ seçeneğine dokunun. iOS’da: arama sonucunu sola kaydırdıktan sonra ‘Sil’ seçeneğine dokunun.

Wattpad’de bir bölüm kaç kelime olmalı?

Bölümleri kısa tutun (2000 kelime ). Çoğu Wattpadseverin mobil cihazlarda ve hareket halindeyken okuduğunu unutmayın. 7

Wattpad çevrimdışı görün ne demek?

Çevrimdışı okuma en sevdiğiniz Wattpad hikayelerini internete bağlanmadan okumanıza olanak verir. Yeni Kütüphane deneyimi ile bir düğmeye dokunarak hikayeleri Çevrimdışı Listenize ekleyip çıkartabilirsiniz. Artık çevrimdışı olarak okumak için kaydedeceğiniz hikayeler üzerinde tam kontrol sahibisiniz.

Wattpad neden zararlı?

TERÖR, LGBT, ATEİZM PROPAGANDASI Hedef kitle olarak 11-25 yaş arası Z kuşağından oluşturan Wattpad, gençleri manipüle ederek ülkenin üretken nüfusunu oluşturan kitleyi zararlı içeriklerle zehirliyor. +18 içerikler, ateizm, LGBT, terör propagandası yapılan hikayelerde gençlerin düşünceleri değiştirilmeye çalışılıyor.

Wattpad geçmişine nasıl bakılır?

Hikayenizin bölümüne gidin. Ekranın üst kısmındaki Bölüme dokunun. Düzeltme Geçmişi ni seçin. Bir tarih/saat seçin.

You might be interested:  Kitap Okumak Nasıl Sevilir?(Mükemmel cevap)

Wattpad’de nasıl takipçi çıkarılır?

Bir kullanıcıyı takipten çıkmak:

 1. Seçenek: Bir kullanıcının profili üzerinden. Kullanıcının profiline gidin. Profil fotoğrafının altındaki Takip Ediliyor düğmesine dokunun.
 2. Seçenek: Arama sayfası üzerinden. Kullanıcının adı yazın. Profiller kısmını seçin. Takip etmek istemediğiniz kullanıcının kişi simgesine dokunun.

Wattpad’de Yazarlar para kazanıyor mu?

Yazarak büyük paralar kazanmak mümkün. Mesela Wattpad yazarı bir Büşra olsanız, 400 küsur sayfalık romanınız basılıp, 40 liradan satışa sunulsa ve %15 telif alsanız, kitabınız da 200 bin satsa, 1 milyon liranın üzerinde bir telif kazanabilirsiniz. Bir yıllık emek için oldukça iyi bir gelir.

Wattpad oy sınırı ne kadar?

Eğer hesabınız doğrulanmış olmasına rağmen oy veremiyorsanız her 24 saat içerisinde verilen 100 oy sınırına ulaşmış olabilirsiniz. Bu durumda destek raporu göndermeden önce lütfen tekrar oy vermeyi denemek için 24 saat bekleyin.

Wattpad hala popüler mi?

Tüm dünyada 60 milyondan fazla üyesi bulunan bir platformdan bahsedeceğiz. Wattpad, amatör yazarları bir araya getiren ücretsiz bir uygulama. Üstelik Türkiye dahil olmak üzere dünyanın pek çok ülkesinde de oldukça popüler.

Wattpad çok internet yer mi?

Programda aynı zamanda kablosuz ağ ile kullanılmadığı takdirde internet verisini olumsuz yönde etkiliyor. Özellikle elektronik kitap okuyucularının kullandığı Wattpad uygulaması internet verisini en çok tüketen programlar arasında.

Wattpad kütüphaneye nasıl girilir?

Android’de

 1. Ev simgesine tıklayarak Ana Sayfanıza gidin.
 2. Hikaye kapağına dokunun.
 3. Oku seçeneğinin yanında bulunan + simgesine dokunun.
 4. Kütüphane (Özel) seçeneğini seçin.

Wattpad hangi kitaplar var?

Sizi Kendine Hayran Bırakacak ve Bir Türlü Elinizden Bırakamayacağınız 25 Wattpad Hikayesi

 1. Yaşarken Görmek (Aycan Mutlu)
 2. 2. Ejderha’nın Öfkesi (Meltem Özkaya)
 3. 3. Kötü Çocuk Serisi (Büşra Küçük)
 4. Muzlu Pastam (Betül Güçlü)
 5. Gözlük (Koray Yersüren)
 6. 6. Zorbey Serisi (Kübra Nur)
 7. 7. Paralel Odalar Teorisi (Ayşenur Nazlı)
You might be interested:  Kitap Eleştirisi Nasıl Yapılır?(Mükemmel cevap)

Wattpad sahibi kimdir?

Güney Koreli internet devi Naver, Wattpad’i satın aldığını duyurdu. Kanada merkezli kurgu ve eğlence platformu olan Wattpad, yaklaşık 600 milyon dolarlık bir anlaşma ile Naver’e dahil oldu. Güney Kore’nin en büyük arama motoru olan Naver, dijital çizgi roman yayıncısı Webtoon gibi yan kuruluşlara sahip.

Wattpad nasıl bir site?

Wattpad; gençlerin kaleme aldıkları hikayeleri geniş kitlelerle buluşturmak için kullandığı bir sosyal ağdır. Wattpad ‘in dünya genelinde kullanıcılarının %90’ı platforma mobilden erişim sağlamaktadır. Mobil öncelikli bir platform olarak hızlı büyümesi; Wattpad ‘e yatırımcıların ilgisinin devam etmesini sağlamaktadır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *